یکی از آزمون هایی که متقاضیان تحصیل در خارج از کشور می بایست در آن شرکت کنند، آزمون «ام اس آر تی» است. این آزمون توسط وزارت علوم، تحقیقات و فناوری کشورمان هر ساله برگزار می شود و آزمونی برای تعین سطح زبان انگلیسی دانشجویان دکترا است. بعضی آن را آزمون تافل کوچک نیز می دانند. لذا دانشجویان برای آمادگی در این آزمون، منابع آزمون تافل را می‌خوانند.

این آزمون ویژه دانشجویان دکتری و همچنین ویژه دانشجویان پسر مقطع لیسانس بوده که جهت خروج از کشور و برای ادامه تحصیل می‌بایست نمره مورد نظر را از آزمون دریافت نمایند.

ظرفیت آزمون msrt

این تصویر مربوط به تاریخ 30 اردیبهشت 1397 و ساعت 10 و 10 دقیقه صبح می باشد. مشاهده می کنید که ظرفیت شهرستان تبریز تکمیل شده است.

شاید بسیاری از شما عزیزان خواسته اید که در آزمون MSRT شرکت کنید. بنابراین توصیه میکنیم راس ساعت 10 آنلاین باشید زیرا ظرفیت آزمون بسیار کم می باشد و بعضی از حوزه ها بخصوص تبریز که در عرض 10 دقیقه پر می شود. بعدا تهران حدودا 2 ساعته پر می شود. بعد از تهران ، مشهد (دانشگاه فردوسی) قرار دارد که سه ساعته پر می شود. در رتبه بعدی کرمانشاه قرار دارد که تقریبا 4 ساعته ظرفیتش تکمیل می شود.

نکته : اگر با همچین مشکلی مواجه شدین ، صبح بامداد بار دیگر به سامانه مراجعه کنید ، احتمالا نفراتی که پرداخت اینترنتی را انجام نداده اند و حوزه دارای ظرفیت خالی پیدا کردید. من خودم صبح ساعت 5 دوباره به سامانه مراجعه کردم و در حوزه تبریز 3 نفر جا داشت.

برای کسب اطلاعات بیشتر از قبیل ساخت پروفایل ، راهنمای ثبت نام ، تقویم و محل برگزاری آزمون و پرسش های متداول به این  آدرس سامانه مراجعه نمایید.

ترجمه متون انگلیسی آزمون ,ظرفیت ,دانشجویان ,سامانه ,مراجعه ,ساعته ,سامانه مراجعه ,قرار دارد ,آزمون msrt ,ویژه دانشجویان منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

ارزان سرا www.90parvaz.com بهترین سایت مرکز تخصصی تعمیرات **غـريـبه غــم مــخور مـن هـم غــريبـم** ارزیابی پایگاه فروش و خدمات طراحی و اجرای استخر justiceyltxokct9 daily خرید و فروش سیگار الکتریکی